Megér-e 10 milliót egy életen át tartó rohammentesség?

Megér-e 10 milliót egy életen át tartó rohammentesség? címmel megjelent interjú, a Kutatóközpont munkájáról itt olvasható.

Költséghatékonysági küszöbérték cikk

Ismét egészség-gazdaságtani témájú szakmai vélemény olvasható a G7 Ekonomi rovatában. Ezúttal költséghatékonysági küszöbérték jelentőségét mutattuk be.

Egészség-gazdaságtan támogatása a COVID járvány kezelésében

Rövid cikk olvasható a G7 portálon az egészség-gazdaságtani potenciális szerepéről a járványhelyzet idején.

Tanulástámogató mentorprogramok a PTE Gyógyszerésztudományi Karon

A PTE Gyógyszerésztudományi Karán a magyar és az angol képzésben is tanulástámogató mentorprogramok működnek oktatók és hallgatók bevonásával írja a PharmaOnline.

school

Magyar EQ-5D egészség-hasznosság értékkészletek

2020-tól elérhetők az EQ-5D kérdőív háromszintű és ötszintű változatainak magyar egészség-hasznosság értékkészletei. A teljes cikk angolul itt érhető el.

HEOR magyarországi tevékenységek

Egészség-gazdaságtani és egészségügyi kimenetekkel kapcsolatos kutatásokat végző (HEOR) 2020-ban Magyarországon végzett tevékenységeiről rövid összefoglaló olvasható